Kodi Bonus: PROMO7

AL
regjistrim i lehtë
Regjistrohuni dhe
fitoni bonus
Deri në 7 bitcoin!
REGJISTROHU
1xBit Signup
Depozita dhe tërheqje
të shpejta pa komisione
50+ monedhën e kriptos
ZBULO ME SHUME
1xBit Payments
Merrni bonus pikë për të
gjitha bastet e vëna!
ZBULO ME SHUME
1xBit Bonus Point
Vip cashback
Sa më shumë që luani,
aq më shumë cashback
do të merrni!
ZBULO ME SHUME
VIP Cashback

Reallyshtë vërtet e thjeshtë të krijosh një llogari me 1xBit.com; ju jepet gjithashtu mundësia që të regjistroheni me një klik duke futur një kod promo nëse dëshironi të përfitoni nga bonusi i mirëseardhur. Me fjalë të tjera, pasi të vizitoni faqen e internetit zyrtare, duhet të shtypni butonin jeshil në krye për regjistrim dhe automatikisht do të pajiseni me një numër llogarie .. të gjitha në mënyrë anonime!

Meqenëse 1xBit është një platformë kumar e lojërave të fatit, të dy depozitat dhe tërheqja kryhen në kriptocurrency. Për këtë qëllim, një lojtar duhet të ketë një portofol ekzistues kriptosh me monedha. Shërbimi pranon pagesa në më shumë se 25 monedha cryptococenteve përfshirë Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Dash, ZCash, Dogecoin, GameCredits, NEM, Bytecoin, Digibyte, Bitcoin ari, Sibcoin, Bitcoin Cash, BitShares, Verge, QTUM, Ethereum Classic, Monero , STRATIS, Tron. Për më shumë Stablecoins të tilla si Tether, monedhë USD, True USD dhe PAXOS ST u shtuan gjithashtu. Monedhat e tjera (Euro, Dollarë, Pounds, etj.) Nuk pranohen.

Kur është fjala për mbështetjen e klientit, atëherë 1xBit po ofron gjithçka që i duhet lojtarit. 1xBit po ofron mbështetje të drejtpërdrejtë të klientëve 24/7 përmes bisedës live. Pra, nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me bastet sportive, kazino ose llogari në përgjithësi, atëherë ndjehuni të lirë të hidheni në bisedë dhe mbështetja miqësore do të jetë në gjendje të ndihmojë në kohën e duhur.

Ju lutemi vini re që edhe nëse platforma nuk është e arritshme në disa shtete, hyrja në të përmes uebfaqes së pasqyrave nuk është e ndryshme nga qasja drejtpërdrejt në vetë platformën, si dhe përdorimi i shtojcave dhe VPN për të hyrë në të nga vendi ku jeni vendosur. Për më tepër, çdo dhe të gjitha informacionet personale (hyrja, fjalëkalimi dhe të dhënat financiare) mbeten po aq të sigurta sa kurrë.

Lidhjet alternative mund të bëhen të paarritshme, duke ndjekur uebfaqen kryesore, por lidhjet për pasqyrat e reja do të shfaqen këtu nëse është e nevojshme.